Akustická izolace
Požární odolnost
Tepelná izolace
2 min

ISOVER SMARTAPP

Seznamte se - ISOVER SmartAPP je aplikace pro tablety a chytré telefony, která zjednodušuje přístup ke všem potřebným a praktickým informacím.

isover-aplikace-smartapp

Aplikace slouží jako moderní, podpůrný nástroj pro všechny architekty, realizační firmy, stavbyvedoucí, obchodníky a další osoby pracující s izolacemi. ISOVER SmartAPP nově obsahuje protipožární modul, který je v souladu s revizí požární normy ČSN 73 0810: 2016.

 

Stáhněte si aplikaci ISOVER SmartAPP na Google Play nebo Apple Store.

 

S čím Vám aplikace pomůže?

Teplo

​Modul Teplo slouží zejména k výběru izolace vnějších konstrukcí - stěny, střecha...

Tento nástroj vám rychle ukáže, jakých výsledků lze s konkrétními typy izolací dosáhnout. Po jednoduchém výběru varianty konstrukce můžete měnit úroveň zateplení a sledovat okamžitý dopad těchto změn na výsledný součinitel prostupu tepla (U) a také to, do jakého energetického standardu se kalkulovaná konstrukce dostane - jestli splní pouze základní normové požadavky nebo už se bude dostávat do vyšších úrovní např. hodnoty pasivních domů apod.

 

Akustika

Akustický modul slouží zejména pro výběr vnitřních izolací - příčky, podlahy, stropu...

V tomto modulu lze konfigurovat skladby z pohledu stavební akustiky, které se u jednotlivých skupin budov liší. Konfigurátor pracuje nejen s požadavky pro obytné budovy, jsou zde vyčísleny a doporučeny i skladby pro administrativní budovy, školy, či nemocnice. Je možné navrhovat akustické izolace stěn, podlah i stropů. Z katalogových skladeb si vyberete vhodnou konstrukci a hned si můžete ověřit, zda konstrukce splní normové hodnoty. K dispozici máte také graf neprůzvučnosti v závislosti na frekvenci zvuku.

 

Požár

Aplikace nově obsahuje protipožární modul, který je v souladu s revizí požární normy ČSN 73 0810: 2016. V tomto modulu můžete řešit požární odolnost konstrukcí (REI) a návrh požárního zateplení fasády.

Co dalšího naleznete v aplikaci

Aplikace obsahuje také katalog výrobků ISOVER. V katalogu lze různě filtrovat a okamžitě dohledat potřebnou dokumentaci od technických listů až po různé certifikáty. 

Naleznete zde i kontakty na obchodní zástupce, objektové manažery i technickou podporu a umožňuje rychlý přístup na firemní weby, e-shop, sociální sítě a věrnostní program ISOVER klub.
 

Aplikace je uživatelsky přívětivá a díky tomu se s ní naučí pracovat skutečně každý.

Stáhněte si aplikaci ISOVER SmartAPP na