Akustická izolace
2 min

ISOVER SMARTAPP POMŮŽE NOVĚ I S AKUSTIKOU

Již na konci roku 2014 byla digitálnímu světu představena aplikace pro mobilní zařízení Isover SmartAPP. Tato aplikace je velmi užitečný nástroj nejenom pro odborníky ze stavebnictví, ale také pro běžné uživatele. Obsahuje celkem 4 konfigurátory- Teplo, Akustika, Požár, Výběr Izolace. Dále obsahuje kontakty, novinky, informace o společnosti a expresní verzi Katalogu produktů, které lze zakoupit v e-shopu ISOVER. Poté odkaz na web a sociální media.

Isover SmartAPP pomůže nově i s akustikou

Modul Teplo slouží zejména k výběru izolace vnějších konstrukcí. V prvním kroku lze vybrat, zda se bude zateplovat šikmá, plochá střecha, či podlaha půdy, stěny, suterén, nebo strop nad nevytápěným prostorem. 

Po zvolení typu konstrukce je nutné zvolit, co konkrétní zadání, tedy kam bude izolace umístěna a parametry dané konstrukce. Následně se objeví produkty a stačí vybrat tloušťku, podle které se určí míra zateplení. 

KONFIGURÁTOR AKUSTIKA

V tomto modulu se nejprve volí typ budovy (bytový&rodinný dům, bytové domy, terasové nebo řadové rodinné domy a dvojdomy, hotely a zařízení pro přechodné ubytování, nemocnice, školy, administrativní a správní budovy). Následně se udává, co je potřeba zateplit (např. příčka, strop, podlaha, střecha). Následně se zvolí další podrobnosti(pokud je třeba) a nakonec se vybírá řešení, které je řazeno dle výhodnosti na základě energetického hodnocení.
Tento konfigurátor byl přidán v nové aktualizované verzi 1.2 .  

Jednotlivé kroky v konfigurátoru akustiky

Další možnosti aplikace

Dále je v aplikaci konfigurátor pro protipožární ochranu, poradce pro výběr izolace, expresní katalog produktů, kontakty a informace o společnosti.
Dále odkazuje na e-shop, aktuality, web a sociální media.

Stažení aplikace

Aplikaci je možné stáhnout z Google Play nebo na Apple Store