Nový ceník výrobků Isover od 1. 8. 2023

Ceník produktů 2023

 

 

Od srpna začal platit nový ceník našich výrobků.

Zařadili jsme několik nových produktů

Za zmínku rozhodně stojí čistá foukaná minerální izolace ze skelných vláken vhodná do zateplení stropů a dutinových konstrukcí Orstech 80 a U Protect Vent Sections Alu2. U výrobku Isover EPS Twinner se můžete nově setkat s lamelou z minerální vlny, naopak zakládací a rohové desky jsme z nabídky vyřadili. Další novinkou je Isover vrut HTP, který plně nahrazuje vruty Isover Twin UD. V neposlední řadě bychom také rádi zmínili změny u parobrzd Isover Vario®, XtraFit tmel nově najdete pod názvem Isover Vario® DoubleFit+.

 

Upravili jsme rozměry desek či velikosti balení

Například fasádní izolaci Isover TF a Isover TF Profi. U těchto výrobků se nám také vloudila chybička v tištěném ceníku. Na straně 7 se neprávem pyšní Isover TF Profi pevností v tlaku CS(10) 30 kPa. Tato hodnota však patří k Isover TF. Za chybu se omlouváme, v PDF dokumentu ke stažení na našem webu je již opraveno. Děkujeme za pochopení.

 

Modrozelená řešení

Vzhledem k tomu, že zelená řešení, hlavně tedy vegetační střechy, jsou stále oblíbenější, rozšířili jsme nabídku o další velikosti desek a tloušťky našich materiálů Isover Flora a Isover Intense, více najdete na straně 13 našeho nového ceníku.

 

Novinky ve výrobě EPS a recyklace

Pokud máte rádi novinky a inovace, podívejte se na stranu 21, kde se dozvíte, čeho jsme schopni dosáhnout v oblasti výroby polystyrenu na míru, dle vašeho přání a potřeb. S tím je rovněž spojena propagace recyklace polystyrenu v našich výrobních závodech v Lipníku nad Bečvou a Českém Brodě. Pokud tedy máte EPS k recyklaci, neváhejte nás kontaktovat.

 

Centrum technické a obchodní podpory Saint-Gobain je tu pro vás

A dobrá zpráva nakonec. Jedná se o ceníkové ceny tzn. najděte si svého distributora v našem seznamu a informujte se o prodejní ceně nebo se obraťte na naše Centrum technické a obchodní podpory, kde vám navíc zdarma poskytnou kalkulaci k vašemu projektu vč. kompletního výčtu materiálu.

domecek

 

Centrum technické a obchodní podpory.
 

podpora@saint-gobain.com
+420 226 292 221

 

Kontaktujte nás