Skupina Saint-Gobain je i v roce 2024 TOP zaměstnavatelem

Skupina Saint-Gobain je i v roce 2024 TOP zaměstnavatelem

 

Skupina Saint-Gobain prošla úspěšně již po deváté v řadě mezinárodní certifikací TOP Employers Institute a získala ocenění TOP Employer Global 2024 a TOP Employer Czech Republic 2024. A to zejména díky výjimečné péči o zaměstnance a poskytovaným zaměstnaneckým benefitům. 

Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem „TOP Employers Institute“ identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě, těch je celosvětově pouze 17. 

Robert Kudrna

 

Jsem skutečně hrdý na všechny zaměstnance, kteří takovou skvělou firemní kulturu vytváří. Toto ocenění je výsledkem dlouholeté práce managementu, vedoucích pracovníků a personálního týmu. Ti všichni nám pomohli tohoto výsledku dosáhnout. Pozici skvělého zaměstnavatele nepotvrzuje jen tato certifikace, ale také odpovědi zaměstnanců v průzkumu spokojenosti z minulého roku, který pro nás realizovala společnost IPSOS a do kterého se zapojilo více něž 4 000 zaměstnanců a 89 % zaměstnanců uvedlo, že jsou hrdí na to, že v Saint‑Gobain pracují a 86 % by nás doporučilo jako dobrého zaměstnavatele.

Robert Kudrna
personální ředitel Skupiny Saint-Gobain pro Východní Evropu

 

Top Employers Institute certifikuje organizace na základě účasti a výsledků detailního zkoumání postupů v oblasti HR. Tato certifikace zahrnuje šest oblastí sestávajících z 20 témat, mezi něž patří:

 ● strategie pro rozvoj a hledání talentů,
 ● plánování pracovní síly,
 ● přijímání nových zaměstnanců a proces jejich zapracování,
 ● vzdělávání a rozvoj,
 ● řízení výkonnosti,
 ● možnosti kariérního růstu a rozvoje,
 ● zaměstnanecké benefity,
 ● firemní kultura.