Skupina Saint-Gobain je i v roce 2023 TOP zaměstnavatelem

Skupina Saint-Gobain, která v ČR zaměstnává téměř 4 500 zaměstnanců a provozuje 13 výrobních závodů, získala iž po osmé v řadě certifikát “Top Employer Global” a „Top Employer Česká republika“.

SG Zaměstnavatel roku 2023

Certifikaci provádí a případné ocenění uděluje Top Employers Institute na základě auditu více než 400 pracovních podmínek v oblasti lidských zdrojů a kariérního rozvoje. Saint-Gobain je jednou z nemnoha společností, které tuto značku získaly celosvětově. Jedná se o prestižní a náročnou certifikaci, což Saint-Gobain právem řadí k nejlepším a nejdůvěryhodnějším zaměstnavatelům v České republice.

 

Robrt Kudrna

Jsem skutečně hrdý na všechny zaměstnance, kteří takovou skvělou firemní kulturu vytváří. Toto ocenění je výsledkem dlouholeté práce managementu, vedoucích pracovníků a personálního týmu. Ti všichni nám pomohli tohoto výsledku dosáhnout. Pozici skvělého zaměstnavatele nepotvrzuje jen tato certifikace, ale také odpovědi zaměstnanců v průzkumu spokojenosti z října minulého roku, který pro nás realizovala společnost IPSOS a do kterého se zapojilo více něž 3500 zaměstnanců a 84% z nich doporučuje Saint-Gobain jako dobrého zaměstnavatele. 

komentoval získání certifikace Robert Kudrna
personální ředitel Skupiny Saint-Gobain pro Východní Evropu

 

Top Employers Institute certifikuje organizace na základě účasti a výsledků detailního zkoumání postupů v oblasti HR.
Tato certifikace zahrnuje šest oblastí sestávajících z 20 témat,
mezi něž patří:

 ● strategie pro rozvoj a hledání talentů,
 ● plánování pracovní síly,
 ● přijímání nových zaměstnanců a proces jejich zapracování,
 ● vzdělávání a rozvoj,
 ● řízení výkonnosti,
 ● možnosti kariérního růstu a rozvoje,
 ● zaměstnanecké benefity,
 ● firemní kultura.