Izolace podlahy půdy - nepochozí varianta

Půdní prostory je vhodné izolovat i v případě, že je neplánujete využívat jako obytné. V tomto případě je tepelná izolace provedena prostým položením izolace na parotěsnou folii. Izolaci je vhodné chránit protiprachovou vrstvou.

Proč řešit izolaci půdy v nepochozí variantě?

 

  • Jednoduchá montáž, dá se zvládnou svépomocí.
  • Nízká cena, výhodné použít základní minerální vlny ale při vyšších tloušťkách.
  • Měkká vlna se přizpůsobí nerovnostem půdy.

Jaká je cena izolace podlahy půdy v nepochozí variantě?

  • Cena volně ložené izolace ISOVER Domo plus tl. 340 mm - cena 204 Kč/m2
  • Cena parotěsné vrstvy Vario Duplex UV vč. tmelu a pásek - 130 Kč/m2
  • Cena práce, položení izolace ve 2 vrstvách - 50 Kč/m2
  • Cena práce, položení parozábrany - 20 Kč/m2

Panel Solr Search Content Block

Filter your result Reset Apply filters
Filter
Počet výsledků: 3

ISOVER Domo Plus

Lambda λ = 0,038

Skelná izolace ISOVER Domo Plus je určena pro zateplení šikmých střech (aplikace mezi a pod krokvemi), sádrokartonových podhledů či stropů nepochozích půd. Izolace je balena v pásu stočeného v roli o maximálním průměru 40 cm a délky 1200 mm. Jedna role váží max. 13 kg, dodává se kompresně stlačená a po rozbalení nabývá během několika minut na svou původní tloušťku. V požadované tloušťce splní v konstrukci tato izolace veškeré požadavky norem a je samozřejmě i zdravotně nezávadná. Skelná izolace Domo Plus je vylepšená varianta ekonomického výrobku ISOVER Domo. Pokud hledáte řešení zateplení půdy za nižší náklady, tak toto je pro Vás ideální výrobek.

ISOVER Orsik

Lambda λ = 0,037

Kamenná izolace v deskách ISOVER Orsik je univerzální izolace určena pro zateplení šikmých střech, větraných fasád, dřevostaveb, stropů či podhledů. Celková tloušťka v jednotlivých konstrukcích se volí dle požadavku norem. Izolace je zdravotně nezávadná. Pokud hledáte ekonomické řešení zateplení šikmé střechy v deskách, pak je ISOVER Orsik pro Vás ideální výrobek.

ISOVER Evo

Lambda λ = 0,035

Skelné izolační pásy s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi ISOVER EVO jsou určené jako tepelná a akustická izolace příček, šikmých střech, stropů a podhledů. Výrobek není vhodný do provětrávaných fasád a vnějšího zateplení.Lambda λ