2 minutes min

S-G FORUM 2018 - STAVÍME TRENDY!

Skupina Saint-Gobain pořádá již šestý ročník série odborných seminářů pro architekty a projektanty pod názvem Saint-Gobain FÓRUM. Akce proběhne v osmi městech v lednu, únoru a březnu 2018. Téma přednášek „Stavíme Trendy“ je na místě. Skupina Saint-Gobain jako jedna z nejvíce inovativních firem světa opět představí své novinky a inovativní materiálová řešení. Na akci se podílí šest divizí skupiny Saint-Gobain: Isover, Rigips, Weber, Adfors, Glassolutions a Ecophon.

 

S-G fórum 2018 se blíží!

Minulý ročník, který proběhl v zimě roku 2017, nás přesvědčil, že to děláme dobře. Akce navštívilo více než 1200 účastníků a ohlas byl mimořádný. Neděláme firemní prezentace ani reklamní akci, která by měla prodávat naše výrobky, ale zaměřujeme se na konkrétní materiálové kategorie a jejich prezentaci v takové technické hloubce, aby to pro architekty a projektanty bylo maximálně přínosné a obohacující.“ říká o Saint-Gobain fóru Jakub Benda, marketingový ředitel skupiny Saint-Gobain v ČR a na Slovensku.

Témata

Jednotlivá témata seminářů jsou postavena na mnohaletých výsledcích výzkumné
a inovativní činnosti skupiny Saint-Gobain - globálního lídra na trhu výroby stavebních materiálů. Program účastníkům nabídne široký pohled na různé typy konstrukcí a použití inovativních stavebních materiálů v nich. Program je rozdělen do několika bloků, které se budou věnovat trendům ve fasádách, akustice, designu interiérů, vysokopevnostním sádrokartonovým konstrukcím, trendy koupelnám nebo vegetačním střechám.

Přednášející

Přednášet budou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi z vývoje stavebních materiálů, kteří jsou vzděláním projektanti a jsou respektovanými odborníky v oblasti vývoje a inovací materiálů.  Akce je zařazena do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA.

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Benda, marketingový ředitel a tiskový mluvčí

Kontaktovat emailem

 

 

 

Detailní informace o celé akci naleznete na www.sgforum.cz

Účast na seminářích je bezplatná.

 

Detailní informace o celé akci naleznete na www.sgforum.cz