2 minutes min

VELETRH STŘECHY PRAHA

Veletrh Střechy Praha je největší veletrh v oboru střech u nás i ve střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů.

Zveme Vás na výstaviště PVA EXPO Letňany, 23. 1. - 25. 1. 2014
 

Jeho první ročník se uskutečnil v roce 1999. Od té doby se stal veletrh největší přehlídkou střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby, obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací.
 

Veletrh je i místem setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti. Součástí veletrhu Střechy Praha je specializovaná výstava Solar Praha zaměřená na úspory energií a alternativní zdroje energie a dále veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků s názvem Řemeslo Praha.

MÍSTO KONÁNÍ

Až do svého 13. ročníku se veletrh Střechy Praha konal na konci ledna na Výstavišti v Praze Holešovicích. Od roku 2012 je novým místem konání Pražský Veletržní Areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Ze zajímavého doprovodného programu doporučujeme:

Seminář na téma nová systémová řešení kombinující minerální izolace a polystyren představí na veletrhu Střechy Praha v rámci přednáškového bloku "Úspory energií v bytových domechIng. Karel Sedláček, Divize ISOVER, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Seminář se bude konat v rámci bloku přednášek s názvem Úspory energií v bytových domech aneb jak efektivně regenerovat bytový dům, který pro doprovodný program veletrhu připravil Dům plný úspor, o. p. s. Příspěvek v tomto bloku na aktuální téma "Polystyren nebo vata?" proběhne ve čtvrtek 23. 1. od 15:45 a v sobotu 25.1. od 11:00 v přednáškovém prostoru v hale 3.

Blok přednášek "Úspory energií v bytových domech" je určen především pro společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, vlastníky nebo provozovatele veřejných budov (obce, města).