2 minutes min

TRÉNINKY PRO ŘEMESLNÍKY 2019

Na základě ohlasů účastníků tréninků v roce 2017 a 2018 se skupina Saint-Gobain rozhodla pořádat již třetí sérii tréninku pro řemeslníky. Ty proběhnou v prvním čtvrtletí roku 2019 v Praze, Brně a Ostravě. Během nich představí Saint-Gobain stovkám stavebních firem a řemeslníků praktické postupy při použití inovativních materiálů Weber, Isover, Rigips.

Saint-Gobain řemeslníci 2019

Pouze praxe a znalosti

Za pouhý jeden den získají účastníci praktické znalosti, budou pracovat pod vedením aplikačních techniků a specialistů. Účastníci se naučí nové stavební postupy, finty se stavebními materiály, tedy pouze praktické dovednosti. Oproti minulým ročníkům se vše odehraje hned na třech pódiích. Každé bude věnované praktickým ukázkám a postupům jednoho z pořádajících výrobců stavebních materiálů.

 

Workshopy po celý den

Na každé akci se řemeslníci budou moci zúčastnit celkem 15 workshopů, které se zaměří na mnoho témat spojených se zateplením, fasádami nebo tmelením sádrokartonů. Kapacita každého workshopu je 30 účastníků.
 

Naším cílem bylo zorganizovat trénink tak, abychom již při registraci umožnili účastníkům poskládat si svůj vlastní program a ušetřit jim tak čas, který je zejména v oblasti stavebních řemesel tak vzácný.“ Popisuje změny pro rok 2019 Jakub Benda, marketingový ředitel Skupiny Saint-Gobain v ČR.

Řemeslníci a stavební firmy budou mít možnost projít Saint-Gobain tréninkem:

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Benda, marketingový ředitel a tiskový mluvčí

Kontaktovat emailem

 

 

 

Detailní informace o celé akci naleznete na

www.sg-trenink.cz