2 minutes min

ROK 2015 - SAINT-GOBAIN SLAVÍ 350. VÝROČÍ VZNIKU SPOLEČNOSTI

350. výročí společnosti Saint-Gobain je historickou událostí. Jsme nejstarší společností v burzovním indexu CAC 40 a jednou z nejstarších výrobních společností na světě. Její dlouhé trvání je především příslibem do budoucnosti. Je důkazem skupiny, jež přežila staletí a do budoucnosti pohlíží s klidem. Za uplynulých 350 let Saint-Gobain přežila Francouzskou revoluci, dvě technologické a průmyslové revoluce, dvě Světové války a také četné konflikty, velké hospodářské krize, globalizaci, colbertismus i privatizace.

isover-saint-gobain-350-let-od-vzniku

Taková zkušenost značí sílu. Dává nám pochopit délku trvání, dává nám klid i pružnost s jakou jsme schopni se adaptovat na svět, různá časová období a přicházející výzvy. Je důkazem toho, že jsme společností, která neustále posouvá své hranice a přijímá technologické výzvy.

Široké spektrum našich činností, počínaje zvládnutím výroby plochého skla a konče naším podílením se na projektu NASA a vozítku Curiosity, dokazuje, že základem naší DNA je inovace a pokrok. Díky lidem, kteří pracovali a pracují pro Saint-Gobain v posledních 350 letech jsme zařazeni mezi 100 nejvíce inovativních společností světa.

 

SAINT-GOBAIN TV