Izolace podlahy půdy - pochozí varianta

Úsporným řešením při zachování tepelně izolačních, odkladových a zároveň pochozích vlastností půdy je kombinace minerální vaty a EPS. Systém Isover STEPcross využívá pevnosti EPS trámců v kombinaci s tepelnou účinností měkčích desek z minerálních vláken. Aplikace je jednoduchá bez tepelných mostů a s minimálním zatížením stropu.

Proč řešit izolaci půdy v pochozí variantě?

  • V případě požadavků na využívání půdy pro odkládání věcí.
  • V případě zajištění dostupnosti pro revize v celé ploše půdy.
  • Izolaci v systému Stapcross lze v budoucnu použít pro zateplení šikmin krovu.

Jaká je cena izolace podlahy půdy v pochozí variantě?

  • cena zateplení systémem Stepcross, varianta ISOVER Uni  tl. 260 mm - 600 Kč/m2
  • cena práce za komplet bez pochozí vrstvy 200 Kč/m2
  • cena pochozí vrstva - OSB záklop - 400 Kč/m2

Panel Solr Search Content Block

Filter your result Reset Apply filters
Filter
Počet výsledků: 3

ISOVER Kříž EPS

Lambda λ = 0,035

Izolační nosný kříž z EPS pro systémovou skladbu ISOVER STEPcross složený ze dvou dílů 500 x 100 mm. Spotřeba je 0,75 ks/m2. Systémovou skladbu dodáváme pouze jako komplet (k minerální izolaci a parozábraně dodáme příslušný počet EPS křížů a EPS trámků).

ISOVER Orsik

Lambda λ = 0,037

Kamenná izolace v deskách ISOVER Orsik je univerzální izolace určena pro zateplení šikmých střech, větraných fasád, dřevostaveb, stropů či podhledů. Celková tloušťka v jednotlivých konstrukcích se volí dle požadavku norem. Izolace je zdravotně nezávadná. Pokud hledáte ekonomické řešení zateplení šikmé střechy v deskách, pak je ISOVER Orsik pro Vás ideální výrobek.

ISOVER Uni

Lambda λ = 0,035

Univerzální kamenná izolace v deskách ISOVER Uni je určena pro zateplení šikmých střech, větraných fasád, dřevostaveb, stropů či podhledů. Izolace se skládá z desek balených na sobě v balících v maximálním rozměru 600 x 600 x 1200 mm. Jeden balík váží max. 18 kg. Celková tloušťka v jednotlivých konstrukcích se volí dle požadavku norem. Izolace je zdravotně nezávadná. Pokud hledáte univerzální řešení za optimální náklady, pak je ISOVER Uni pro Vás ideální výrobek.