Zateplení provětrané fasády

Provětrávaná či větraná konstrukce se skládá z vrchního pláště, který odolává povětrnostním vlivům, za ním je větraná vzduchová mezera a pak až následuje tepelná izolace a další skladba konstrukce. Nejčastěji je využívaná při zateplení stěn dřevostavby, reprezentativních administrativních budov a hal. Větraná fasáda má několik výhod, díky větrané mezeře je trvale zajištěn odvod vlhkosti z povrchu izolace, proto jsou tyto fasády vhodné i pro rekonstruované domy s vyšší vlhkostí, montážní práce nejsou závislé na venkovní teplotě a minerální vlny, které se používají, mají vyšší tepelnou i akustickou účinnost než vlny do kontaktních systémů.

Proč řešit zateplení provětrávané fasády?

  • Izolace Isover zajišťují difúzně otevřené zateplení.
  • Vhodné pro budovy jenž mají problematickou vlhkost obvodových zdí.
  • Toto řešení nabízí vysokou variabilitu fasády - dřevěné obklady, keramické obklady, plechové panely - lze montovat i svépomocí.
  • Výhodné i po akustické stránce.

Jaká je cena zateplení provětrávané fasády?

  • Cena izolace do větrané fasády Isover Fassil tl. 200 mm - 340 Kč/m2
  • Odhadovaná cena ostatních komponentů - 1020 Kč/m2
  • Odhadovaná cena práce - 1839 Kč/m2

Panel Solr Search Content Block

3 výsledků

ISOVER UV Fasádní páska

Černá jednostranná lepící páska určená pro spojování desek s NT polepem. Vyznačuje se vysokou odolností proti UV záření a skvělými lepícími vlastnostmi. Má excelentní trvanlivost a odolnost při použití ve venkovním prostředí.

ISOVER Fassil NT

Lambda λD = 0,034 (W·m-1·K-1)

Kamenná izolace ISOVER Fassil NT je minerální izolace opatřená polepem ze skelné netkané textilie černé barvy. Izolace je určena pro zateplení větraných fasád či perforovaných podhledů. Izolace se skládá z desek balených na sobě v balících v maximálním rozměru 600 x 600

ISOVER Fassil

Lambda λD = 0,034 (W·m-1·K-1)

Kamenná izolace v deskách ISOVER Fassil je minerální izolace určena pro zateplení větraných fasád. Izolace se skládá z desek balených na sobě v balících v maximálním rozměru 600 x 600 x 1200 mm, jeden balík váží max. 22 kg. Celková tloušťka v jednotlivých konstrukcích