Zateplení kontaktní fasády pěnovým polystyrenem

Kontaktní zateplení lze účinně využít jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí. Doplněním kvalitní tepelné izolace z minerální vlny či EPS ke stávající stěně je dosáhnuto mimořádně účinné konstrukce se souvislou tepelnou izolací. Kontaktní zateplení lze provést z vnější i vnitřní strany stěny, avšak zateplení z vnitřní strany je technicky náročnější a vyžaduje důkladnou projektovou přípravu.

Proč řešit zateplení kontaktní fasády pěnovým polystyrenem? 

  • Pro splnění tepelně-technických požadavků na izolaci fasád izolování fasády.
  • Pro eliminaci tepelných mostů ve zdivu (překlady, průvlaky, věnce, nepřesnosti při zdění použití polystyrenových izolantů (ISOVER EPS 70 F).
  • Jedná se o nejlevnější způsob zateplení

Jaká je cena zateplení kontaktní fasády pěnovým polystyrenem?

  • Cena fasádní vlny ISOVER EPS 70 F tl. 160 mm - 256 Kč/m2
  • Odhadovaná cena ostatních komponentů - 614 Kč/m2
  • Odhadovaná cena práce - 580 Kč/m2

Panel Solr Search Content Block

2 výsledků

ISOVER EPS Greywall SP

Lambda λ = 0,03

Izolační desky ISOVER EPS Greywall Sun Protect jsou nejnovějším typem EPS desek vyráběných do forem. Miliony buněk izolantu se stopovou přísadou grafitu účinně odrážejí teplo zpět k jeho zdroji a podstatně tak zlepšují izolační vlastnosti. Desky jsou opatřeny lícovou bílou vrstvou (

ISOVER EPS Greywall

Výrobek již neprodáváme, byl nahrazen výrobkem ISOVER GreyWall Plus

ISOVER EPS GreyWall jsou vylepšeným typem izolačních desek z šedého pěnového polystyrenu se zvýšeným izolačním účinkem pro kontaktní zateplovací systémy ETICS. Šedý polystyren se vyznačuje výrazně lepším izolačním účinkem než běžné izolace, cca o 20 %. Při stejné tloušťce izolace tak dosáhnete ještě lepšího účinku tj. vyšších úspor. Dodávají se v rozměrech 1000 x 500 mm, a v tloušťkách 20-300 mm. Veškeré izolace Isover EPS jsou zdravotně nezávadné, trvale odolávají vlhkosti, lehce se zpracovávají a dodávají se výhradně v samozhášivém provedení se zvýšenou požární bezpečností. Pokud hledáte moderní výrobek pro zateplení fasády s nejlepším izolačním účinkem a optimálním poměrem cena/výkon, je pro Vás ISOVER EPS GreyWall ideálním výrobkem.