Isover uspořádal teambuilding pro zaměstnance

SEČ - teambuilding - hotel

 

Na konci června proběhlo 1. celodivizní letní setkání zaměstnanců. Této dvoudenní akce v krásné lokalitě u přehrady Seč se zúčastnilo téměř tři sta osob.

Ve čtvrtek jsme akci zahájili obědem formou bufetového rautu a celé prosluněné odpoledne následně strávili nezapomenutelnými sportovními aktivitami. Rozděleni do týmů, s cílem nasbírat co nejvíce bankovek, jsme se vrhli vstříc dobrodružství. Naši sportovci na slovo vzatí se neváhali poprat s Rodeo býkem, skočit si a přilepit se na lepící stěnu, přeskákat obří nafukovací koule bez spadnutí nebo pomocí agua rolleru přemohli rozbouřené vody venkovního bazénu.

I ti, kteří se necítili na tyto adrenalinové aktivity si našli své. Mohli si zahrát stolní fotbálek v lidské verzi, vyluštit hlavolamy nebo se pokusit nastřílet co nejvíce bodů na obří terč ze suchého zipu. A pokud ani toto nebyl ten pravý šálek kávy, prostě jsme se mohli jen tak dívat, fandit, ochutnávat připravené sladké a slané dobroty. Mlsat zmrzlinu nebo ledovou tříšť a prostě si jen tak užívat skvělou atmosféru. Nebo si zahrát bowling, šipky, kulečník, zaplavat si v bazénu nebo se nechat hýčkat ve wellness. 

Seč - teambuilding - ISOVER

 

Velký díky patří našim kolegům, kteří si neváhali dovézt kytary a harmoniku. Stavěly se motokáry, závodilo se, fandilo se. Kreativita našich Isoveráků nezná mezí, a tak jsme mohli na závodní dráze vidět 10 neuvěřitelných modelů. Členové třech vítězných týmů si odnesli medaile a ti nejlepší mlsali za odměnu fantastický dort.

 

 

 

Seč - teambuilding - ISOVER - bojovka

 

Ani večer nezklamalo připravené menu v rámci společné večeře, po které nás čekala další část připraveného programu. Kdo měl chuť, mohl si pod dohledem profesionála připravit a ochutnat sushi nebo si na památku nechat namalovat svou karikaturu. Venku jsme pak mohli omrknout nové modely předváděcích vozů Opel. A ani tím náš společný večer nekončil. V deset hodin večer jsme po skupinkách pod rouškou tmy vyrazili na připravenou stezku odvahy.

Druhý den jsme po snídani nafasovali dopolední balíčky připraveného občerstvení a každý se věnoval tomu, na co měl po předchozím dni sílu. Někdo odpočíval, někdo se šel projít na zříceninu hradu Oheb, někdo zdolával místní terén na kolech nebo koloběžkách. Někteří z nás se vypravili zaplavat si na Seč nebo se sedělo, povídalo a zpívalo. Společné setkání jsme zakončili obědem, po kterém jsme se začali pomalu rozjíždět do svých domovů.

V hlavách nás všech snad zůstaly opravdu krásné vzpomínky a věříme, že takto vydařenou akci si budeme v budoucnu moci zopakovat.