Charitativní hokejové utkání mezi ASSA ABLOY a Isover

Charitativní hokejové utkání mezi ASSA ABLOY a Isover

 

V neděli 25. února 2024 se uskutečnil již 3. ročník charitativního utkání hokejistů, tentokrát mezi domácím týmem ASSA ABLOY z Rychnova nad Kněžnou a týmem Isover z Častolovic. Letošní ročník akce hostil opět Zimní stadion v Rychnově nad Kněžnou. Finanční výtěžek z této události byl věnován na podporu Domácímu hospici Setkání v Rychnově nad Kněžnou.

Součástí benefičního odpoledne bylo i předzápasové bruslení pro širokou veřejnost. První hodinu byl led vyhrazen pro volné bruslení, pro děti zde byly připraveny soutěžní stanoviště. Zabruslit si a předvést svoje dovednosti na ledové ploše přišlo téměř 80 dětí společně s rodiči. Pořadatelé připravili pro děti soutěže a dárkové balíčky.

 

Bruslení děti

 

Po veřejném bruslení proběhl přátelský hokejový zápas mezi zaměstnanci obou firem, který skončil výhrou 5:4 pro domácí ASSA ABLOY. Hokejisty přišlo na zimní stadion podpořit fanouškovské jádro obou firem a tím vytvořili tu pravou hokejovou atmosféru. Nechyběla také děkovačka od hokejistů pro fanoušky a společné památeční fotografování.

 

Hokejista Isover

 

Po skončení utkání předali zástupci obou firem ceny pro nejlepší hokejisty a pohár vítěznému týmu ASSA ABLOY.

 

Hokejové poháry

 

Benefiční odpoledne vyvrcholilo předání finančního výtěžku z akce. Vybraná částka 44.030 Kč byla předána společně zástupci spolupořádajících firem ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o a Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., značka Isover, do rukou Domácího hospice Setkání v Rychnově nad Kněžnou.

 

Vybraná částka 44.030 Kč byla předána do rukou Domácího hospice Setkání v Rychnově nad Kněžnou.

 

Podle vyjádření zástupců obou firem, nadále plánují v tradici společných charitativních zápasů pokračovat i v další sezóně.