CLIMAVER® vzduchotechnické potrubí a izolace v jednom

Systém CLIMAVER® nabízí řešení distribuce upravovaného vzduchu v objektech. Pro účely vytápění, větrání a klimatizace. Poskytuje vynikající akustické vlastnosti, tepelné vlastnosti a vysokou úroveň vzduchotěsnosti. To napomáhá k celkovému zlepšení vnitřního prostředí budov. Vyznačuje se svoji rychlou instalací, odolností, přesností, nízkou hmotností, minimem odpadu, tvarovou flexibilitou a mnoha dalšími vlastnostmi zlepšující produktivitu práce přímo na stavbě.

Potrubí CLIMAVER® je vhodné použít do budov typu: obchodní centra, administrativní budovy, bytové domy, vzdělávací zařízení, nemocnice, polyfunkční domy aj.

Panel Solr Search Content Block

Filter your result Reset Apply filters
Filter
Počet výsledků: 5

CLIMAVER ® Deco

CLIMAVER® Deco je vhodné řešení např. pro systémy nuceného větrání bytových i nebytových prostor. Vždy záleží na posouzení konkrétního charakteru stavby a navrženého VZT systému. Instalace tohoto druhu potrubí je vhodná u typů budov, kde jsou viditelné vnitřní rozvody a jsou zároveň dekorativním prvkem: restaurace, kavárny, galerie, kina, divadla, vzdělávací zařízení, administrativní budovy, rezidenční budovy.

CLIMAVER ® Neto

CLIMAVER® Neto je vhodné řešení např. pro systémy nuceného větrání bytových i nebytových prostor. Vždy záleží na posouzení konkrétního charakteru stavby a navrženého VZT systému. Instalace tohoto druhu potrubí je vhodná u typů budov, kde je kladen důraz na akustiku: kina, divadla, vzdělávací zařízení, nemocnice, administrativní budovy.

CLIMAVER ® Plus

CLIMAVER® Plus je vhodné řešení např. pro systémy nuceného větrání bytových i nebytových prostor. Vždy záleží na posouzení konkrétního charakteru stavby a navrženého VZT systému. Instalace tohoto druhu potrubí je vhodná u typů budov, jako jsou obchodní centra, administrativní budovy, vzdělávací zařízení, nemocnice, polyfunkční domy, bytové domy a další.