2 min

PŘIJĎTE NA VELETRH FOR PASIV DO LETŇAN

Už ve čtvrtek (9. 2. 2017) začíná 5. ročník veletrhu nízkoenergetických pasivních a nulových staveb FOR PASIV, který se zaměřuje na energeticky úsporné stavění. Součástí bude i slavnostní vyhlášení vítězů soutěžní přehlídky Pasivní dům 2016.

isover-pasiv-2017

Divize ISOVER, SGCP CZ a.s. byla generálním partnerem soutěžní přehlídky Pasivní dům 2016, ve které se oceňovaly nejzajímavější úsporné domy na území České republiky. Výběr přihlášených domů byl široký - od nulových, pasivních nebo s velmi nízkou energetickou náročností, po rodinné, bytové, administrativní, ale i školy, domy úplně nové nebo do úsporné energetické třídy nově zrekonstruované. Přihlášené budovy byly prezentovány na stránkách www.pasivnidomy.cz, kde mohli hlasovat čtenáři a vybrat výherce ocenění veřejnosti. Současně sami mohli vyhrát i jednu z cen v hodnotě 15 000 Kč.


Divize ISOVER, SGCP CZ a.s. věnovala cenu do soutěžní kategorie Multi-Komfortní dům Saint-Gobain. Ředitel obchodu a marketingu, pan Ing. Libor Urbášek předá cenu výhercům této kategorie 9. února 2017 na slavnostním vyhlášení vítězů na pražském veletrhu FOR PASIV.

Přijďte na veletrh FOR PASIV

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům i těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

 

Místo: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Termín: 9. - 11. února 2017

Otevírací doba:

čtvrtek – pátek: 10.00 - 18.00 hod

sobota: 10.00 - 17.00 hod

Vyhlášení soutěže Pasivní dům 2016:  9. 2. 2017, 11.20 hod

Pro více informací navštivte www.forpasiv.cz

 

 

Vstupenka zdarma: zde