Pozvánka do Brna na stavební veletrh IBF 2011

22. 03. 2011 | Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. vás zve ve čtvrtek 14. 4. 2011 při příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2011 na odbornou konferenci na téma Výstavba, podpora a užívání energetický úsporných budov v ČR (Nová legislativa, příklady realizací, rekonstrukce, technologie a výrobky, dotace, bydlení v PD).

Konference Výstavba, podpora a užívání energetický úsporných budov v ČR se koná ve čtvrtek 14. 4. 2011 od 10:00 do 13:00 hodin na brněnském výstavišti v sálu Morava v pavilonu A3. Hlavním tématem konference bude vývoj a stav nové legislativy v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb, konkrétní příklady realizací či rekonstrukcí, odlišnosti pasivních domů oproti běžné výstavbě, kvalitní a moderní technologie a výrobky pro pasivní domy, dotace a v neposlední řadě také komfort bydlení v pasivním domě z pohledu samotných uživatelů. Jednotlivé přednášky jsou vedeny významnými odborníky z oboru, kterými jsou: Ing. Jiří Šála, CSc., Ing. arch. Josef Smola, Ing. Robert Schild a Ing. arch. Lubomír Křivka.

Na brněnském výstavišti můžete také navštívit od 12. 4. - 16. 4. 2011 (9:00 - 18:00) výstavní expozici společnosti Saint-Gobain Isover CZ s.r.o., stánek 108, pavilon V. Na stánku máte možnost seznámit se s novinkami v sortimentu stavebních izolací Isover, využít poradenství odborných pracovníků společnosti, získat řadu informačních materiálů nejen k produktům, ale také k nízkoenergetické a pasivní výstavbě.

Ve čtvrtek 14.4.2011 v 15:00 na stánku Isover proběhne slavnostní vyhlášení vítěze soutěže Kill the bill s předáním hlavní výhry. Výherce obdrží zdarma výrobky pro rekonstrukci svého domu od firem Isover, Weber a Glass Solutions patřících do francouzského koncernu Saint-Gobain., více na www.killthebill.cz.

Pokud máte zájem o vstupenku ZDARMA, zaregistrujte se na www.bvv.cz/ibf. Registrační kód je SL9LN8E34Q.

Návod k získání vstupenky ZDARMA krok za krokem.


Připojené fotky

Konference 14.4.2011

SAINT-GOBAIN